Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Eminem je strašný frajer! Chytil si letadlo, aby potěšil umírajícího kluka v Detroitu. Co se stalo pak?

Gage Garmo zemřel na rakovinu kostí.
Zdroj: koláž archiv

Někdy se zázraky dějí i tam, kde je vůbec nečekáte, nebo jsou u nich lidi, do nichž byste to nikdy neřekli. Tohle je přesně případ sedmnáctiletého kluka Gage Garmoa z Detroitu, který trpěl velmi agresivní formou rakoviny kostí.

Milovník hip-hopu měl na konci svého života, o němž věděl, že se blíží, jediné přání, a to setkat se se svým rodákem z Detroitu a velkým vzorem, rapperem Eminemem (42). Bílá hvězda typicky černé hudby se o téhle „akci“ dozvěděla prostřednictvím Twitteru, protože Eminem je sám na něm hodně aktivní, žádost o setkání chlapce a Eminema poskytla také místní charita.

Tam se množily výzvy lidí, kteří o umírajícím mladíkovi věděli, že se chce s Eminemem setkat. Rapper proto v Atlantě sedl v neděli na přímý let do Detroitu a strávil s Gagem celé odpoledne, od pěti hodin u jeho lůžka až do osmi, kde se bavili o muzice a michiganských sportovních týmech.

Eminem měl jen jednu podmínku, u návštěvy nesmí být média a svoje auto si schová v garáži chlapcových rodičů, kteří mají shodou okolností svůj dům jen pár ulic od toho Eminemova.

Celou schůzku nakonec odhalila právě charita Rainbow Connection, která se ji snažila zprostředkovat, a díky ní se také ostatní média dozvěděla o tom, jak setkání velké hvězdy a nemocného chlapce dopadlo.

Sice smutně, ale přesto neuvěřitelně. Gage celou dobu, když s ním Eminem v neděli byl, říkal, že si ho přál jen vidět a mluvit s ním. Zemřel hned v pondělí ráno.

Související články

Další články