Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Emily Ratajkowski si nechala pomalovat své MELOUNKY a nafotila pěkně ŽHAVÉ fotky!

+ Dalších 75 fotografií
Podívejte se na video z focení jedné z nejžádanějších modelek světa - Emily Ratajkowski. Nebylo by na něm nic výjimečného, kdyby neprobíhalo bez jakéhokoliv oblečení. Známá krasavice měla totiž při focení pro Sports Illustrated plavky jen namalované!

Emily Ratajkowski je jedna z nejkrásnějších a nejžádanějších modelek světa. Má miliony fanoušků po celém světě a zejména pánové jsou z jejího dokonalého tělíčka naprosto paf. A není se taky čemu divit, Emily na sobě nemá ani gram tuku a vypadá doslova jako bohyně.

Tahle modelka neustále zásobuje své fanoušky na sociálních sítích odvážnými fotkami a ti ji doslova žerou.

Kromě modelingu se také věnuje herectví. Jde vidět, že Emily nezahálí, je žena mnoha tváří a také všestranně nadaná.

V současné době je na internetu k vidění video, kde je Emily úplně nahá a tým kolem ní ji připravuje na focení pro Sports Illustrated, pro které je hlavní tváří již několik let.

Na tom by možná nebylo nic tak zvláštního, kdyby si modelka plavky normálně oblékla. Tak tomu však nebylo. Tým maskérek jí plavky namaloval na její nahé tělo. Podívejte se do galerie na skvělý výsledek a také střípky z focení. Obzvlášť pánům se z té krásy mírně orosí čelo.

Související články

Další články