Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Emily Ratajkowski se oblékla jako chytrá horákyně: Přišla polonahá a ukázala vražedný dekolt!

Tohle je opravdu vražedný dekolt!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Emily Ratajkowski patří mezi nejvyhledávanější modelky současnosti. Před nedávnem vyrazila na Harper´s Bazaar party ve velmi sexy modelu a stala se hvězdou večera. Její odvážný model, který odkrýval víc, než skrýval, musíte vidět!

Emily Ratajkowski patří mezi nejkrásnější a nejuznávanější modelky současnosti. Od dob, kdy vyšel klip k singlu Robina Thicka Blurred Lines, se stala celosvětově uznávanou. Kromě modelingu se také věnuje herectví a mohli jste ji spatřit ve filmu We Are Your Friends po boku Zaka Efrona, který momentálně natáčí svůj další film v Praze.

Rozhodně nepatří mezi modelky, které jsou kost a kůže. Velmi ráda se na veřejnosti pyšní svými sexy křivkami. Emily je žena mnoha tváří a kromě modelingu a herectví se také zajímá o módu. Nedávno vyrazila na party Harper´s Bazaar v opravdu odvážném modelu, který toho nahoře zrovna moc neskrýval a všichni přítomní, hlavně tedy pánové, na téhle kočce mohli oči nechat.

Modelka má tisíce fanoušků po celém světě a dokonce se pyšní titulem nejpohlednější poprsí planety. A není se čemu divit. Emily má nádherná přírodní prsa bez kousku silikonu. O tomhle ocenění rozhodli fanoušci, kteří hlasovali na amerických bulvárních webech.

Tahle žhavá kočka je známá tím, že na sebe ráda strhává pozornost. A má k tomu taky patřičný důvod, je to kus nádherné ženské, která se stala sexuálním symbolem současnosti. Tak uvidíme, v čem opět vyrazí příště.

Související články

Další články