Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Emancipace něžného pohlaví dosáhla maxima! V Americe žije žena s koulemi!

Emancipace něžného pohlaví dosáhla maxima! V Americe žije žena s koulemi!
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Susan Cooper se nebojí ničeho a je jakousi ženskou verzí Johnyho Englishe. Ano, nová americká komedie s výbornou komediální hvězdou Melissou McCarthy je tady!

Emancipace žen přerůstající do radikálního feminismu je cítit čím dál více každý den. Ženy naleznete ve vrcholové kulturistice, kde však ženství dotyčného individua je někdy dost pochybné, na politiku zaměřené dámy se dostávají čím dál více do popředí a mnozí z nás znáte situaci, kdy něžné pohlaví nosí v domácnosti kalhoty a určuje podpantofláčkům, zda na pivo půjde, či ne.

Teď je tu žena s koulemi. Žena s povolením zabíjet. Auu. Žádná sexy drsňačka v latexovém oblečku s mírami 90-60-90. Pořádný kus baby s pořádnou dávkou vyřídilky, to je Melissa McCarthy alias Susan Cooper. Filmová postava Susan má klidnou a nenáročnou práci u CIA, kde je analytičkou, která jen málokdy opustí svůj psací stůl s počítačem.

Přesto se stane neohroženou hrdinkou, která se vydá na nejnebezpečnější misi v historii této špionážní agentury. Ale když ji její partner, herec Jude Law, nedobrovolně opustí, a další špičkový agent, Jason Statham, je v ohrožení, musí Susan v utajení proniknout hluboko do smrtícího světa obchodníků se zbraněmi a zabránit tak globální katastrofě.

Špionážní komedie Špión vás nenechá vydechnout a má našlápnuto k tomu, aby se stala tím správným filmem léta 2015.

Že se nebojíte žen? Tuhle byste na ulici potkat nechtěli.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy