Nedávno prohlásila namistrovaná majitelka obřího zadku Kim Kardashian (34), že chce zbořit internet. Nechala se proto vyfotit nahá na titulku magazínu, tedy zezadu, s pěkně naolejovanými půlkami, a když už byla v tom, otočila se směrem k objektivu a ukázala se nám full frontal.

Jenže internet nezbořila. Vysloužila si akorát dost parodií a ještě nařčení z toho, že kopíruje desítky let starou fotku.

Jediným člověkem, který opravdu dokáže zamávat s čísly a na chvíli zastavit sociální sítě, je americká moderátorka Ellen DeGeneres (57), která je

za á) dost vtipná

za bé) dost chytrá

a za cé) dost oblíbená mezi lidmi.

A to nejen mezi těmi obyčejnými, ale i mezi hvězdami, s nimiž dělá rozhovory, respektive ona sama je baví ve své show. Internet tak spíš zbořila její přeslavná selfie z moderování loňských Oscarů a jen těžko ji ona sama dokáže taky překonat.

Ale snaží se. Naposledy si zase vysloužila desetitisíce sdílení fotky s Kanyem Westem (37), manželem Kim Kardashian, Justinem Bieberem (20) a anglickým zpěvákem Samem Smithem (22). Že na selfíčku není Kim, to nás dost udivuje, ta je totiž všude tam, kde je i přední foťák.

Ale možná si někde stranou olejuje prsa a chystá se na další boření.

Haha. Snaha byla.