Eliška Bučková (27) je modelka, která ještě občas zazáří na nějaké té přehlídce. Svého času, kdy chodila ještě s Vaškem Noidem Bártou (36), se snažila prorazit jako zpěvačka. Úspěch se však nekonal, ale to neznamená, že by si Eliška nechala ujít jakoukoliv další příležitost ke zpěvu.

Naposledy se tak stalo v kostele v její rodné Strážnici na Moravě. Tam zpívávala ve sboru už jako malá holčička a letos na Vánoce si v tom samém kostele zazpívala se svými sestrami vánoční koledy.

A aby to nebylo jen tak obyčejné vystoupení, všechny sestry si oblékly moravský lidový kroj (obyčejnější verzi). Poznali byste bývalou Miss v takovém tlustém šátku? My se musíme přiznat k tomu, že moc k poznání na první pohled Eliška nebyla.

Nyní je pro tuto mladou dámu prioritou číslo jedna její vztah s rybářem Jakubem Vágnerem. Tomu doslova zasvětila svůj momentální život a všechna její pozornost a energie je věnována právě jemu. Elišce už táhne na třicet a chce si co nejlépe pojistit svého budoucího ženicha.

Jistě, sama nahlas to říct nemůže, ale jak tak koukáme, dělá doslova psí kusy, aby se Jakub už konečně vyslovil. Jednou je za usedlou a skromnou selku, která zpívá v kostele, další den je za provokativní sexy dračici. Cukr a bič, cukr a bič… To je tak stará taktika, Eliško, až je to k smíchu.