Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Elišce Bučkové chybí evidentně kvalitní sex, a tak vyvádí psí kusy! Jakube, měl bys v posteli pořádně přidat!

Eliško, Eliško!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 31 fotografií
Eliška Bučková si střihla opravdu velký trapas, když osočila prodavačky v jednou obchoďáku, že jsou špindíry, protože si nedokážou vyleštit pořádně zrcadlo. Okamžitě se na ni snesla vlna nenávisti ze strany obyčejných lidí. Eliška pod nátlakem po několika dnech celý příspěvek smazala. Ovšem za jejím divným chováním stojí absence či nekvalitní sex. Když se ženské nedostává dobrého sexu, tak začne šílet a dělat podobně bizarní věci jako Eliška.

Eliška Bučková (27) chtěla být jednou zase strašně důležitá a mylně si myslela, že když si bude hrát na povrchní a nafrněnou paničku, získá velký respekt od svých fanoušků. Ale to se holka pěkně spletla. Nejenom její fanoušci jí to pěkně natřeli.

O celé kauze, kdy Eliška označila prodavačky jednoho obchoďáku za špíny, jsme vás informovali ZDE. Chudáček Eliška je totiž natolik znuděná svým životem, že ze zoufalství si chodí do kabinek obchodů fotit 30 selfíček denně. Při jednom takovém tažení Elišku naprosto šokovalo špatně vyleštěné zrcadlo, kvůli kterému měla na svých fotkách nehezké skvrny. Okamžitě se pustila do prodavaček, ale tvrdě narazila.

Lidé se do Bučkové natolik opřeli, že drobounká a místy labilní modelka nátlak neustála a o pár dní později celý příspěvek z Instagramu smazala. Čímž si naběhla znova. Když už ten příspěvek jednou spatřil světlo světa a vidělo ho tolik lidí, měla si za svým tvrzením Eliška buď stát, nebo se pokorně omluvit, že to přehnala. Ona bohužel zvolila tu nejhorší možnost, jakou měla.

Na druhou stranu se jí nemůžeme divit, že vyvádí takové psí kusy. Eliška je prostě typ ženy, která vyhledává společensky významné muže, kteří se o ni dokážou postarat. Ráda chodí na večírky, baví se a ze všeho nejvíc miluje luxusní dovolené.

Jenomže její povaha jaksi nekoresponduje s jejím výběrem partnera. Jakub Vágner je úplný opak její povahy. Klidný, nenápadný rybář, který svůj volný čas ze všeho nejraději tráví v horách ve stanu v Nepálu. O hysterických scénách, které předváděla při jejich poslední společné dovolené, jsme psali ZDE.

Když se na Jakuba podíváte, hned okamžitě poznáte, že je to spíše pasivní typ. Tudíž Eliška se nudí, a proto kope kolem sebe. Modelce zkrátka chybí pozornost a kvalitní sex. Možná je to rozmazlená fiflena, která má potřebu neustále na sebe upozorňovat, ale zakopaný pes v tomhle případě je úplně jinde.

Jakub Vágner miluje na prvním místě ryby, pak jsou ryby, pak zase ryby, poté prut a pak je Eliška. Pak je jasné, že tohle nemůže dopadnout dobře. Jakub Vágner by měl na chvíli opustit svět ryb a volného, trampského života a věnovat se své přítelkyni, když už si ji tedy nabrnkl. Eliška potřebuje jeho pozornost a kvalitní nespoutaný sex. A nesmyslné problémy se zrcadly, prodavačkami a selfíčky budou rázem vyřešeny.

Související články

Další články