Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Džambulka se možná nevdá! Macura chystá atentát s únosem přímo ze svatby!

Josef Rychtář si veze Džambulinku domů, tam, kde je jí "nejlépe"
Zdroj: Pohřební služba Hl. m. Prahy

Zatímco Iveta Bartošová (44) postupně střízliví, začíná poznávat svět okolo sebe a rozdíl mezi Pepou Rychtářem a židlí, Zdeněk Macura se nevzdává a kuje plány na další epický únos Džambulky na druhý konec Evropy za asistence falešného hraběte s čerstvě provedenou italskou ondulací.

Iveta se totiž bude brzy vdávat. Rychtář to chce stihnout, dokud bude mít jeho milá ještě alespoň trojku v žíle, aby ji hned po obřadu mohl přehodit přes rameno a uklidit do špajzu, kde bude do doby, než jí domluví kšeft. Jenže chrabrý transcendentální létač na pomyslném koberci z hrudních chlupů Aštara Šerana, civilním jménem Zdeněk Macura, je připraven Ivetu unést každou minutu svého života, a to klidně i ze svatby.

Svěřil se bulváru, že u lidí, jako je Iveta, člověk nikdy neví, kdy zavolají o pomoc (nebo třeba kdy zemřou), a on je proto připraven kdykoliv vyrazit. Sedí proto permanentně před domem v autě, s nohou na plynu a krabicí poslední záchrany na sedadle spolujezdce. V ní má jedno triko velikosti XXL, plavky naruby, flašku fernetu a soupravu na cévkování. Neptejte se proč.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy