Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dykovo a Vilhelmové dítě je na světě. Rodiče řeší zmatky okolo příjmení miminka! Bude se jmenovat Vilhelm - Pytlík?

Štastná, nová rodina Táni Vilelmové
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz, koláž: Vilhelm Pieck

Tatiana Vilhelmová (34) a Vojtěch Dyk (27) mají plné ruce práce s komplikovanou špionážní akcí, při které se od soboty pokoušejí o týden oddálit oznámení o narození potomka.

Zatímco média a fanoušci tak mají možnost spekulovat o pohlaví a křestním jménu budoucí herecké a pěvecké hvězdy, která bude mít dva metry a bude nepříjemná na novináře, je tu jeden mnohem zajímavější otazník!

A totiž příjmení potomka slavného páru. Panují totiž spekulace ohledně Dykova rodného příjmení, které je Pytlík po otci, literátu Radkovi Pytlíkovi. Bulvár se několikrát pokoušel řešit, zdali se Dyk nechal nedávno přejmenovat, udělala to po narození jeho matka, rozená Dyková, nebo se Vojta stále tajně jmenuje Pytlík?

Dítě totiž nemůže nosit umělecké jméno rodiče a v případě, že Dyk není úředně Dyk, musel by mít jeho potomek rodné příjmení otce, nedohodnou-li se rodiče jinak.

Bude to malé Pytlík(ová), Dyk(ová), Vilhelm(ová) nebo třeba Vilhelm - Pytlík. A kdy nám ho konečně ukážou, ať se nemusíme bavit vyráběním koláží?

Nechme se překvapit. To je vzrúšo, co?

Související články

Další články