Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Dyk včera zapíjel Aloise: Máme seznam hostů supertajné pijatyky! Nechyběla bývalá první dáma a smutné exmilenky!

Vojta Dyk zapíjel Aloise s bývalou první dámou.
Zdroj: herminapress.cz, profimedia.cz, koláž Vilhelm Pieck

Vojta Dyk (27) je od včerejška otcem malého Lojzíka a narychlo svolané zapíjení miminka zvládl dokonale utajit před médii.

Dokonce naše zástupkyně šéfredaktora Agáta Prachařová (28) měla tu drzost poslechnout svého momentálního manžela Kubu Prachaře (29) a nedala nám echo.

Na nás si ale stejně nepřišla, protože La Fabrika v pražských Holešovicích, to je podnik, kde zdi naštěstí umějí mluvit. Řekly nám, že společnost se včera začala scházet už krátce po šesté večerní: "Všechno pití šlo na Vojtu, povedlo se dokonce narychlo připravit raut, celkem se ukázalo asi třicet nejbližších přátel, krátce po osmé přijela i Dagmar Havlová," řekla nám zeď, která si nepřála být jmenována, protože by ji Dyk zabil, a pokračovala: "Co bylo vtipné, tak jednu chvíli byly v místnosti tři, možná i čtyři holky, většinou herečky, se kterými Vojta něco měl, to vidět Táňa, tak zešílí, nesnáší, když okolo nich některá jeho bývalka jen projde. Jinak dost lidí překvapilo, že dorazil i Prachař, který zrovna neprožívá s Vojtou nejlepší období. Zdrželi se dlouho, jinak největší alkoholoví držáci byli určitě Tonya Graves, kterou nakonec trumfnul jen zkalený stylista Dušan Chrástek."

Redaktory a fotografa Vojta, zřejmě v návalu organizačních povinností, zapomněl pozvat, ale to se stává. U odchodu z porodnice nás určitě chtít mít bude!

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy