Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

DYCKY MOST?! Vlaďka Erbová po ROZCHODU s Gulašim řeší, kde složí hlavu

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
bude se stěhovat?
Vlaďka Erbová (37) dostala kopačky od hokejisty Gulašiho (32) a řeší, co s životem. Ve hře je možnost, že se bude stěhovat do Mostu. Zároveň také řeší, jak uspokojit klientky, které si v Brně udělala.

Už dlouho se šuškalo, že Gulaši a Erbová (37) nemají dobrý vztah. Vlaďka se sice snažila budit dojem, že jejich rodinná pohoda je zalitá duhou, ale Gulaši podle kamarádů z hokejové kabiny trpěl každý den jako pes. Nakonec redaktoři webu expres.cz vypátrali, že Gulaši dal Erbové kopačky a zmizel. Jenže brněnský domeček Erbové nepatří. Modelka tak řeší, zda bude nutné se vystěhovat.

"Michalovi je teprve 32 let a je dost nevybouřený. Chce si život užívat, a ne žít umělý rodinný život. Navíc ho všechny kauzy kolem Erbové dost unavují. V kabině si z něj kluci utahují, Vlaďka doma neustále něco řeší, a když někam vyrazí s kamarády, aby se uvolnil, je oheň na střeše. Tentokrát mu došla trpělivost a rozhodl se, že už se omlouvat nebude, protože si chce žít po svém," uvedl zdroj z Brna pro expres.cz.

Gulaši po rozchodu rozhodně zůstane v Brně, má zde podepsanou profesionální smlouvu v místní Kometě. Společné bydlení by tedy měla opustit Erbová. Ve hře je také možnost, že Gulaši se zachová jako velký gentleman a bydlení své bývalé lásce přenechá. Pravděpodobnější je ale varianta, že se Erbová bude stěhovat do Mostu, kde má zázemí. Pak by ale ostrouhaly její klientky v Brně, kterým se Erbová starala o nehty. Dojíždění z Mostu do Brna? To je velmi náročné.

"Dokud budou děti chodit do školy, budou v Brně, pak se přestěhují do Mostu. Nejenže ví, že by život v Praze sama neutáhla, navíc tam má rodinu a zázemí. A to bude potřebovat. Jelikož si jako nehtařka za poslední roky v Brně vybudovala velkou síť klientek, hodlá tam za prací pravidelně dojíždět. Ví, že to bude náročné, ale jelikož jí jak Tomáš Řepka, tak i Zdeněk Bahenský dluží statisíce na alimentech a nepočítá s tím, že by najednou začali platit, bude se muset ohánět, aby své děti a sebe uživila," sdělil expresu jejich zdroj.

"Do Mostu se vždy ráda vracím. Mám tam celou rodinu a stále pár přátel, neumím si představit, že bych tam nejezdila. Oblíbená místa mám u své babičky v Souši a také rada vyjedu na hrad Hněvín nebo ke kostelu," uvedla Vlaďka pro Mostecký deník. Takže se zdá, že životní příběh bude mít dobrý konec.

Související články

Další články