Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

DVOJNICE NA SCÉNĚ: Kolik Hillary Clinton mají v rukávu? A která je vlastně ta pravá?

Konspirátoři mají jasno…
Zdroj: Twitter
+ Další 3 fotografie
Hillary Clinton má další problém a prezidentská kampaň se jí doslova bortí pod rukama. Nejprve zkolabovala, což vyvolalo pochybnosti, zda je zdravá a na úřad prezidenta USA dostatečně silná. Její mluvčí uvedla, že Clinton má zápal plic. Po kolapsu se na veřejnosti najednou objevila bez vrásek. Také má jiné náušnice, jiné prsty a je štíhlá. Mnozí Američané mají jasno - na veřejnost poslali dvojnici.

Kolik Hillary Clinton vlastně je? A jak je možné, že po kolapsu má najednou kvalitní pleť, jiné náušnice a jiný tvar prstů? Navíc zhubla. Přesně tak uvažuje část Američanů, když si prohlíží fotky před kolapsem a po kolapsu.

Zdá se, že Hillary Clinton je jediný člověk na světě, kterému zápal plic a prodělaný kolaps přidávají na kráse a na mládí, směje se další skupina lidí na Twitteru.

Objevily se spekulace, že Hillary je na tom zdravotně hodně špatně a v kampani nyní pokračuje dvojnice. Mělo by se jednat o herečku, jednašedesátiletou Teresu Barnwell, která je Hillary skutečně velmi podobná.

Herečka ale rázně popřela, že by prezidentskou kandidátku v kampani zastupovala.

Podívejte se do fotogalerie a udělejte si vlastní názor.

Související články

Další články