Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dvojčata posedlá plastikami do sebe nechají řezat už třicet let! Co všechno je na nich přešité?

Dvojčata Burtonovy si našla zálibu v plastických operacích.
Zdroj: Profimedia.cz

Stejně jako mnoho jiných dvojčat i Jo a Kerry Burtonovy už odmalička dělaly všechno společně. Cvičily u stejného baletního mistra, chodily do stejné školky i školy… a také podstoupily několik totožných plastických operací.

„Před sedmnácti lety Jo zatoužila po plastice nosu. A protože jsme chtěly i nadále vypadat úplně stejně, rozhodla jsem se, že půjdu s ní,“ vzpomíná šestatřicetiletá Kerry, která je o 15 minut starší než její sestra.

Tím to však teprve začalo. Následovalo tetování očních linek, botoxy, zvětšení prsou atd. K dnešnímu dni dvojčata za vylepšení svého zevnějšku zaplatila přes 2 300 000 Kč, přičemž všechny zákroky proběhly ve stejnou dobu na stejné klinice. Ne vždy se však vydařily podle jejich představ…

„Hned naše první plastika skončila fiaskem. Špička nosu mé sestry směřovala na přesně opačnou stranu než špička mého nosu. Takže o rok později jsme musely na opravnou operaci,“ vysvětluje Kerry a dodává:

„Chirurgové nám pro jistotu napsali naše jména na břicha, aby to nepopletli.“

A jaké jsou jejich plány do budoucna? „Zvažujeme facelift. Ale opět bychom na něj musely obě. Nikdy v životě jsme nic neudělaly jedna bez druhé!“ prohlásila Jo.

Související články

Další články