Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dvojčata otěhotněla ve stejný čas. S kým? Se stejným chlapem!

Holky jsou k nerozeznání.
Zdroj: profimedia.cz
To, že jsou jednovaječná dvojčata stejná, není nic zarážejícího. Ovšem posedlost po stejném životním stylu, partnerovi i image, to už je rozhodně zarážející. Jednovaječná dvojčata Anny a Lucy mají jednoho společného přítele. Podívejte se, jak tenhle samec vypadá.

Anna a Lucy DeCinue (30) jsou jednovaječná dvojčata, která jsou přímo posedlá podobností. Dámy žijí v Perthu a rozhodně nedopustí, aby se jen o chlup lišily. K ještě větší podobnosti jim pomohly plastické operace, které malé rozdíly vyřešily.

Nejde o moc přírodní krásky. Ženy si nechaly udělat stejná umělá prsa a mají vytetovaná i identická obočí. Jejich posedlost po stejnosti se neodráží pouze ve vzhledu. Dívky si usmyslely, že chtějí mít i stejného životního partnera. Jelikož nesehnali dva na chlup stejné muže, chodí obě s mechanikem Benem Byrnem. Jak asi Ben dvě ženy zvládne? A pozná vůbec, která je která?

Chlapec má opravdu napilno, protože dívky si vymyslely, že chtějí otěhotnět naprosto stejně. Zajímalo by nás, jak to chce chlapec udělat. Jejich posedlost jde do takových extrémů, že i spálené kalorie za den musí být naprosto stejné.

Související články

Další články