Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DVĚ TVÁŘE ELIŠKY BUČKOVÉ: Jednou za selku, podruhé za luxusní modelku. Která se vám líbí více?

To je ale rozdíl.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Eliška Bučková umí být jako den a noc. Jako mávnutím kouzelného proutku se z vesnické selky promění v krásnou modelku. Je to taková žena dvou tváří. Ve které se ale cítí více přirozeně a šťastně?

Žije tak trochu dvojí život. Eliška Bučková (27) se snaží uspokojit v obou směrech. Být vysněným protějškem pro svého partnera Jakuba Vágnera (35), ale zároveň se úplně nevzdat své modelkovské kariéry.

Můžeme ji tudíž v poslední době vidět v hodně rozporuplných rolích. Jednou jako typickou vesnickou selku, kterou nejvíce zajímá, která slepička v sousedství snáší ta nejlepší vajíčka, podruhé zase jako modelku, která se chystá na přehlídku.

Otázkou je, v jaké roli se cítí lépe, šťastněji a přirozeněji. Hodně se mluví o tom, že ji vztah s rybářem Vágnerem ničí, na druhou stranu na sociálních sítích působí velmi spokojeně, a to i přes to, že si ji Jakub drží hodně zkrátka.

No uvidíme, kam nakonec jejich vztah bude směřovat. Je jasné, že by si Vágner měl Bučkovou co nejdříve pojistit. Nejlépe pak zásnubním prstenem a svatbou. Zda mu ale tato témata kolují momentálně v hlavě, je tak trochu ve hvězdách…

Související články

Další články