Obrázek Petra Kramného, jak oplakává rodinu, máme ještě v paměti, ačkoli k tragédii, při níž zemřela Monika a její dcera Klára, došlo už před dvěma lety. Stále není jasno, kdo je zabil. Kramný trvá na tom, že zemřely na otravu nebo dehydrataci, zatímco státní zástupce Vít Legerský tvrdí a posudky odborníků mu dávají za pravdu, že byly zabity elektrickým proudem.

Kramný i u soudu na začátku července ve své výpovědi tvrdil, že celou dobu svého nedobrovolného pobytu v Egyptě nevytáhl paty z pokoje. Několik měsíců jen seděl a přemýšlel o tom, co se mohlo stát. Jenže jak píše Blesk.cz, celé je to nesmysl.

Novináři z Blesku se totiž dostali k muži, s nímž se Kramný setkal ve vazbě. „Říkal, že chodil do baru, na pláže, jako když byl s Monikou,“ řekl spoluvězeň Josef B. Je to jen další důkaz toho, že Petr Kramný není upřímný. Kdyby šel s pravdou ven, hlavu by mu nikdo neutrhl, historce o tom, že byl celé ty měsíce zavřený v jednom pokoji, se stejně nedá moc uvěřit.

Monika a Klára zemřely před dvěma lety na dovolené v egyptské Hurghadě. Jejich těla byla nalezena na jejich postelích v ranních hodinách 30. července 2013, jenže podle patologů už zemřely o několik hodin dříve, tedy 29. července. Soud s Petrem Kramným, obžalovaným z jejich smrti, pokračuje v září!