Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Dva hlupáci z Francie posprejovali Národní divadlo a ještě se u toho fotili. Co jim provedeme?

Hloupí Frantíci u svého veledíla. Snad jim rodiče dají doma na zadek a
zaplatí jim uměleckou školu, kdo se má na ty jejich zrůdnosti dívat?!
+ Další 2 fotografie

Krása je věc vkusu. Nemůžeme proto vyloučit, že když do Prahy přijedou turisté, nutně se jim zde musí líbit všechno. Třeba takové Národní divadlo, pýcha Prahy a vůbec celého našeho národa, může někomu přijít ošklivé a nedostatečně ozdobené.

To si asi řekli dva Francouzi ve věku 17 a 18 let, co sem přijeli na kukačku a byli ubytováni v jednom z hostelů v Pštrossově ulici, kteří měli ve středu v noci potřebu nám naši památku ještě víc ozdobit, prostě Banksy hadr.

Posprejovali fasádu Národního divadla vskutku nádhernými a kreativními věcmi, nad nimiž zaplesá srdce každého vyznavače elegance a Knížák by se mohl přetrhnout, aby si to vystavil v galerii. A ještě se u toho fotili na mobil. Naneštěstí šel kolem někdo, kdo nemá pochopení pro malířství a uměleckou seberealizaci, a na francouzské mladíky zavolal policii.

Toho jednoho museli pražští policisté zpacifikovat na místě, druhý utekl do hostelu a tam následně divadlo se zatýkáním pokračovalo, neboť ani jeden se nechtěl vzdát dobrovolně. Nyní jsou oba stíháni pro trestný čin poškození cizí věci a hrozí jim v případě odsouzení trest odnětí svobody až na jeden rok.

My navrhujeme takovou příjemnou letní brigádku v oranžových vestách, povinné lekce pouličního umění placené rodiči obou vykuků a pro formu pravidelné mlácení pravítkem přes prsty. A zákaz přiblížení se k jakékoliv památce na dvacet metrů.

Mohlo by vás zajímat

Další články