Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Dusilová rodila doma: Podívejte se, jak to zpěvačce s malým Edwardem sluší!

Lenka Dusilová se pochlubila synem Edwardem.

Těhotenství zpěvačky Lenky Dusilové (38) bylo dlouhou dobu před veřejností tabu.

O tom, že Lenka porodila, se veřejnost dozvěděla, až když její manažerka přebírala sošku Anděla. Dusilová pak v rozhovoru pro časopis Reflex přiznala, že se na poslední chvíli rozhodla porodit doma.

Úspěšná muzikantka se teď na své facebookové stránce pochlubila téměř tříměsíčním synem Edwardem, který byl prý zplozen ve Skotsku. Na snímku Dusilová podepisuje novou smlouvu na další desku. „Takto se včera ve Stromovce podepisovala smlouva na vydání desky u Supraphonu,“ popsala Lenka situaci.

Vzhledem k tomu, že se syn narodil doma, začala se Dusilová kontroverzním tématem domácích porodů víc zabývat. „Před porodem syna jsem netušila, jak je společnost všeobecně negativně naladěna a zmanipulovatelná bez souvislosti a hází vzdělané a poučené ženy do jednoho pytle s asociály! Proč by zdravá žena neměla mít právo na přirozený porod za odborného dohledu své porodní asistentky ať doma, či ve zdravotnickém zařízení, pokud je vše v pořádku a chce si ho zvolit?“ míní zpěvačka.

Toto téma neustále vyvolává sáhodlouhé debaty a má spoustu odpůrců vzhledem k případům úmrtí novorozenců narozených doma, které se v Česku staly. A co si o domácích porodech myslíte vy? Napište nám svůj názor do diskuze.

Mohlo by vás zajímat

Další články