Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dům Petra Hapky je na prodej: A není zrovna za hubičku! PODÍVEJTE SE DOVNITŘ

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
KRÁSA
Zesnulý hudebník Petr Hapka (†70) žil až do své smrti v kamenném domě pod zříceninou hradu Okoř. Tento dům je nyní na prodej, ale pozor, pokud v něm chcete žít, pěkně se vám to prodraží. Stavba totiž po rekonstrukci stojí 17 milionů korun!

Honosná stavba v centru obce má garáž tak velkou, že by z ní mohl být samostatný byt. Majitelé dům nyní prodávají za velmi vysokou cenu.

Do domu se vchází vstupní halou s krbem. Z haly se poté prochází do obývacího pokoje, koupelny, ložnice a kuchyně. Horní patro domu má svůj vlastní vchod, momentálně je to jen jedna velká místnost, vhodná k čemukoliv, co s ní budoucí majitel bude zamýšlet.

Obrovská zahrada měří přes 630 metrů čtverečních, například pro velkou rodinu by byla koupě domu vhodnou investicí. Některé stropy v domě jsou stále dřevěné, zdi jsou kamenné a dům je z velké části podsklepený.

A co je na domě nového? Majitelé nechali zrekonstruovat střechu, vstupní dveře a okapy. Elektřina, voda i plyn mají nové rozvody.

Budova je napojena na vodovod a je vytápěna plynovým kotlem.

Související články

Další články