Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Důkazy ve prospěch Kramného? Klára Long Slámová se jim směje

Znalec Radek Matlach tvrdí, že našel nejasnosti a chyby v důkazním
materiálu, který pomohl odsoudit Petra Kramného.
Zdroj: Facebook.com, archiv TN.cz
Soudní znalec Radek Matlach tvrdí, že našel nejasnosti a chyby v důkazním materiálu, který pomohl odsoudit Petra Kramného. Co na to říká Klára Long Slámová? Znalec Matlach podle ní není důvěryhodnou osobou.

Nedávno jsme vás informovali, že soudní znalec Radek Matlach tvrdí, že objevil závažné pochybení mezi materiály, které pomohly odsoudit Petra Kramného.

Matlach říká, že jedna fotografie byla zfalšována. Právě o Matlachovo tvrzení se bude opírat Jana Rejžková, která Petra Kramného hájí. Více najdete ZDE.

Matlach tvrdí, že fotografie, které mají ukazovat řezy myokardu u Klárky a Moniky, nepocházejí od dvou žen, ale od stejného člověka. „Řezy myokardu, které by měly patřit dvěma lidem, jsou totožné. Ten první je výřezem toho druhého,“ uvedl Matlach pro TN.cz.

Klára Long Slámová ale jeho tvrzení ostře odmítla. „Posudek nevzniká z fotografií, ale ze vzorků. Boj se svádí v soudní síni a Matlach na to měl plno času tam, ale neudělal to, protože věděl, že by neuspěl. Matlach se tím sám podkopává, protože v tu chvíli není nestranný, a tudíž použitelný jako znalec,“ uvedla Klára Long Slámová v rozhovoru s redaktory Blesku.

Související články

Další články