Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Důkaz, že posilování není pro ženy. Nebo vám se tato změna líbí?

Po pár letech cvičení se holka pořádně „namakala“.
+ Další 3 fotografie

Bicáky až do nebes a pořádný pekáč buchet na břiše, to je sen každého muže. Ale co když se podobně zasní nějaká mladá dívka? Většinou tyhle nápady vedou až k tomu, že se ženy dopracují do podoby vysteroidovaných opic, nebo v tom lepším případě skončí jako Coco Austin, která se pyšní obrovským zadkem, naleštěnými svaly a docela děsivým vzhledem.

Tahle mladá slečna kdysi bývala hodně půvabná, s postavou jak lusk, ale pak objevila kouzlo posilovny. A rozhodně nemůžeme říct, že by jí to prospělo. Naopak se staly všechny ty věci, které jsme výše vyjmenovali. Po štíhlém těle ani stopy a namísto toho se zde zjevil jakýsi golem vhodný akorát tak k zápasům v bahně.

Podívejte se do galerie a zeptejte se sami sebe, zda se vám její proměna líbí. Nám ne, a proto tvrdíme, že posilování pro ženy klidně ano, ale určitě ne tak, aby jim to už vlezlo na mozek a snažily se dohnat své mužské kolegy.

Mohlo by vás zajímat

Další články