Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Důkaz, že muži zrají jako víno: Z nepohledného mladého komika vyrostl na prahu šedesátky charismatický sexsymbol

Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie

Je to doslova britská ikona a symbol ostrovního humoru. Muž, který dokáže rozesmát milionové publikum jenom tím, že dělá psí kusy se svým obličejem a ani u toho nemusí mluvit. "Nejsem hezký, tak toho musím využít," řekl kdysi Rowan Atkinson

A jeho mimika Mr. Beana mu vydělala neuvěřitelné jmění a celosvětovou slávu.

Jenže ta jeho věta, kterou pronesl ve svých mladých letech, ta už dávno neplatí. Devětapadesátiletý herec je totiž důkazem velké nespravedlnosti. Mužům sluší léta a zrají jako víno, jako nejlepší víno na trhu.

Vášnivý milovník rychlých vozů a sběratel luxusních značek, sečtělý a vzdělaný muž se na prahu šedesátky dočkal toho, že se ženám při pohledu na něj podlamují kolena. S odkvetlými vlasy, pelem moudrosti a životních zkušeností tu najednou stojí ošlehaný vlk, jehož vrásky a seriózní výraz jsou sexy jako nikdy předtím.

K pocitu nedosažitelnosti patří i to, že jako jeden z mála žije už velmi dlouho ve šťastném manželství s první a jedinou ženou svého života, stranou skandálů a bez jediné újmy na cti. Za volantem silných vozů mu to sluší víc než kdejakému dvacetiletému svalovci, a pokud si zoufáte, že zrovna teď nepatříte mezi lvy salónů, podívejte se, co z vás třeba jednou vyroste.

I když by to nikdy nikdo nečekal.

Související články

Další články