Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Důchodkyně, kterou na zájezdu okradli Šmejdi, si postěžovala ve vlaku Agátě: Lepší ubytování bylo i v srbském vězení!

Zdroj: eXtra.cz

Paní Marie (66) z Prostějova, kterou včera potkala Agáta ve vlaku do Olomouce, se právě vracela z poznávacího zájezdu po Toskánsku, který absolvovala s firmou Beck známou z kauzy "Šmejdi".

Její vzpomínky jsou velmi zajímavé: "Už jsem s nimi byla a neměla jsem výhrady, třeba v Turecku. Jenomže co je proti nim ta kampaň v médiích, tak už se jim evidentně špatně prodávají hrnce, a tak se snaží ušetřit i na té své cestovce. A je to místy dost drsné. Ale dobře mi tak, že jsem si nepřečetla pár titěrných poznámek ve smlouvě," vzpomíná Marie, která si koupila týdenní zájezd po Itálii za 9 999 Kč. "No jo, ale k tomu nás hned na prezentaci zkasírovali o tisíc korun, další tři tisíce chtěli při odjezdu a na místě překvapení, všichni přes tři sta eur za hotel, jinak nás neubytují. Někteří to ani neměli. Jeden pán běžel několik kilometrů po svých, když na výletě do Pisy neměl euro na autobus, které nevěděl, že bude platit. Dále dvacet eur na hlavu za nějaký večírek, museli jsme si platit všechny vstupy po cestě. Ach jo, já vím, že jsem blbá, když jsem to pak spočítala, stálo mě to namísto devíti tisíc devět set dohromady třicet tisíc!"

Povedené prý bylo i ubytování a celková logistika zájezdu: "Celé to bylo šíleně zorganizované. Každý den nás ze stejného hotelu vozili i do 200 km vzdálených míst, pro důchodce to bylo dost únavné. Ale nejhorší bylo místo, kde jsme bydleli a odkud nás každý den vozili. Jeden z řidičů autobusu nám říkal, že takový pokojíček neměl, ani když byl zavřený tři dny v Srbsku kvůli problémům s doklady," říká Marie, které se prý podařilo dovolat na linku firmy Beck a poprosit ji, aby ji vyškrtli ze svého seznamu lidí, kteří jsou ochotní podobné "zájezdy" s předváděním zboží absolvovat, a varuje ostatní: "Jsou teď na tom fakt špatně a šetří, kde se dá, dejte si opravdu pozor, kam a proč s nimi vyrážíte."

Související články

Další články