Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Důchodci, pozor! Takhle se má žít: Nejstylovější děda na světě nesnáší béžovou barvu a miluje Vivienne Westwood!

Allan Bradbury nejraději nakupuje u Vivienne.
+ Další fotografie

Tak tohle je prosím nejstylovější děda na světě. Sedmdesátiletý Allan Bradbury miluje módu už od svého dětství, a přestože je důchodce, utrácí každý měsíc stovky liber za luxusní oblečení značek Gucci nebo Vivienne Westwood.

Jelikož nové oblečení od luxusních značek by vyšlo na mnohem víc než stovky liber, tak to stylový děda řeší nákupem v outletech. Jeho neoblíbenější značkou je výše zmíněná Vivienne Westwood, od které má většinu svého oblečení. „Moje posedlost značkou Vivienne Westwood začala před osmi lety. Miluju její designy, jsou asymetrické a nikdy nedodržují pravidla,“ vyjádřil se Bradbury.

A jak lidé na jeho extravaganci reagují? Většině lidí se osobitý styl staršího pána zamlouvá a obdivují ho. „Lidé mi často říkají, že se jim líbí moje odvaha. Jsem sice starý, ale pořád mám lásku k módě. Hodně lidí mě zastavuje na ulicích a fotí si mě. Ovšem někteří mladí muži mě soudí, říkají mi „gayboy“. Rozhodně nikdy nebudu nosit prosté kalhoty a béžovou košili. Nejraději mám roztrhané džíny," říká Bradbury, který má rád pozornost lidí.

Mohlo by vás zajímat

Další články