Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Duchcov zažívá další brutalitu po útoku Romů: Skupina dětí zmlátila dvanáctiletého chlapce

Dvanáctiletý chlapec byl napaden ve městě hrůzy. (Ilustrační foto)

Není to tak dávno, co médii proběhla zpráva o nepochopitelném útoku Romů na mladý manželský pár, který se odehrál v Duchcově na Teplicku. Uplynulo pár dní a tohle město hrůzy musí řešit další napadení, jehož obětí je teprve dvanáctiletý chlapec.

V zámeckém parku se poprala skupinka pěti dětí, z nichž tomu nejmladšímu bylo teprve sedm let. Tenhle incident už vyšetřuje policie, protože zbitý chlapec musel skončit s podlitinami a šrámy v nemocnici, ovšem s ohledem na velmi nízký věk nejen útočníků, ale i oběti, odmítá policie sdělit jakékoliv podrobnosti.

Lidé z Duchcova ale o tom ví svoje. Objevilo se několik svědků, kteří tvrdí, že malí agresoři byli romského původu a vášně v tomto městě se opět dostávají do bodu varu. Po květnovém útoku na mladé manžele se v Duchcově konala protiromská demonstrace a situace ve městě je stále výbušná. A zatímco policie u útoku dospělých potvrdila rasový motiv, zde ho rezolutně odmítá. Podle mluvčí tamější policie jde jen o běžnou dětskou pranici, která začala slovním napadením, a nemá s nedávným romským útokem vůbec co dělat.

Mohlo by vás zajímat

Další články