Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Držíte celibát? Tyto 4 děsivé věci se vám stanou!

Zdroj: profimedia.cz
Tak s pravdou ven! Jak to vypadá u vás v ložnici? Pokud držíte celibát a s vaším partnerem jste se už nějakou dobu nemilovala, dejte si pozor. Tyto 4 věci se vám stanou.

Jestli máte už mezi nohama pavučiny a sex jste měla naposledy před několika měsíci, je na čase se zamyslet, jestli se s vaším vztahem něco neděje Pokud se s přítelem nebudete milovat, tak nejenže se navzájem oddálíte, stanou se vám i mnohem horší věci.

1. Stydlivka

Jestli nebudete mít s partnerem pravidelný sex, stane se z vás upjatá stydlivka a ty fakt nejsou v kurzu. Místo toho antisexuálního pyžama si radši oblečte sexy průhlednou košilku, uvidíte, že se to shledá s větším úspěchem.

2. Koncentrace na nule

Možná se divíte, ale pokud se v noci dostatečně nevybijete, nemůžete se divit, že se ráno na nic nesoustředíte, jste roztěkaná a otrávená Pokud chcete tedy zlepšit své pracovní výkony, v noci si to v peřinách pořádně užijte.

3. Stresařka roku

Další nevýhodou celibátu je stres. Lidé, kteří neprovozují sex, jsou prostě nepříjemní. Jsou pořád napružení, upjatí a rozčílení. Ne nadarmo se nervózním lidem říká, ať si pořádně zasexujou, přemýšlejte o tom.

4. Imunita v háji

Sex prospívá nejen duši, ale i tělu. Pokud máte dostatek sexu, nejste tak náchylná k nemocem a infekcím. Pokud jste se tedy odsoudila k celibátu, počítejte s tím, že budete často navštěvovat doktora

Související články

Další články