Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Druhá manželka miliardáře Karla Janečka promluvila: Vzali jsme se a čekáme spolu miminko!

Druhá manželka miliardáře Karla Janečka promluvila: Vzali jsme se a čekáme spolu miminko!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 22 fotografií
Miliardář Karel Janeček (44) má dvě ženy. Dokonce má dvě manželky! Lilia Khousnoutdinová nyní promluvila. A na cestě je i miminko! Karel Janeček svou vyvolenou drží tak láskyplně kolem bříška. První manželka jménem Mariem z druhé manželky nadšená moc není, ale nakonec si zvykne. Tady je celé vyjádření:

Musím přiznat, že nemám radost z toho, jak Karel omylem oznámil v rozhovoru náš vztah, a z následné vlny článků v médiích taky ne. Ale když už je to v éteru...

Ano, jsme spolu. Potkali jsme se díky spolupráci našich nadačních fondů a paradoxem je, že jsme tehdy byli oba naprosto šťastní každý ve svém manželství. Pochopitelně i z tohoto důvodu náš vztah nemá úplně tradiční ani snadnou cestu. Oba dlouhodobě a otevřeně mluvíme o netradičních vztahových modelech, což ale neznamená, že je to jednoduché, ani to, že ve finále dokážeme najít takovou formu vztahu, která nám bude dlouhodobě fungovat.

Věřím, že vztahy ve vícero lidech fungovat určitě mohou, a mám s tím osobní pozitivní zkušenosti, avšak musí k tomu být splněno dost předpokladů, což v našem případě není vůbec jisté. Čas ukáže.

Jsem však velice vděčná za to, co jsme doteď spolu mohli prožít. Od sdílené vášně v pracovních projektech po krásně plynoucí společné přednášení o politice i vztazích, nádherné magické okamžiky v různých koutech světa, úžasnou intenzitu a zároveň klidné rodinné chvilky s dětmi, kterých máme dohromady čtyři.

Jinak, jak jsme již oznámili na konferenci před několika dny, jsme v jistém smyslu slova manželé - vzali jsme se tradiční buddhistickou formou klášterů Gangtey školy Ňingmapa v Bhútánu, kam jsme v létě vyrazili, abychom na tomto speciálním místě založili rodinu. Čekáme tedy spolu miminko, počaté těsně po svatbě v oblasti kláštera Taksang neboli Tygřího hnízda. Zřejmě jsem si takto definitivně tedy propletla osud se svojí milovanou zemi.

Jsem zvědavá na naši budoucnost, ale v každém případě je to příběh, který mi daroval nespočet zkušeností. Jsem za něj vděčná. Takže bulvár nelže...

Co dodat? Tak třeba, prosím držte nám palce.

P.S.: A přijde mi opravdu vtipné, kolikrát v bulváru během tohoto týdne zaznělo slovo "kněžka" a "ženský orgasmus" - obojího myslím potřebujeme v této společnosti víc!

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy