Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drsný život Chucka Norrise: Vzal si ženu s českými kořeny a býval to obtloustlý zakomplexovaný kluk!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
79. narozeniny
Legenda mezi legendami Chuck Norris slaví devětasedmdesáté narozeniny. O nikom jiném na světě neexistuje tolik vtipů jako o něm. Chuck Norris proslul jako herec akčních filmů a seriálů. Málo kdo ví, že jeho první žena Diane Holechek má české kořeny.

Jsou lidé, kteří Chucka Norrise berou jako naprostou legendu, a pak lidé, kteří mají z něho srandu. Pravdou je, že herec a mnohonásobný mistr světa v karate to neměl v životě vůbec jednoduché. Když byl Chuck malý, tak býval často obětí šikany.

Byl to malý, obtloustlý, zakomplexovaný kluk, ze kterého měli všichni srandu. Rodinné vztahy rovněž nebyly idylické. Otec byl náruživý piják a rodina nikdy neměla moc peněz. Navíc, když byl Chuck v pubertě, tak se jeho rodiče rozvedli.

Zajímavé na hercově rodině je to, že dva ze čtyř prarodičů byli Indiáni, Čerokíjové. Strávil čtyři roky v armádě a následně založil několik tréninkových center, kde učil bojová umění. Bylo to velmi šťastné rozhodnutí, protože se tím dostal k filmu.

Málokdo také tuší, že jeho první žena Diane Holechek má české kořeny. Seznámili se na střední škole a v roce 1958 se vzali. Tehdy bylo Diane pouhých sedmnáct let a Chuckovi osmnáct. Někdy během porodu prvního a druhého syna se začalo mluvit o hercově nevěře.

Po menší aféře se snažili svůj vztah dát opět dohromady, ale marně. V roce 1989 se po 31 letech manželství rozvedli. Po devíti letech od rozvodu se herec znova oženil s druhou ženou Genou O'Kelleyovou .

Související články

Další články