Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Drsné obvinění: Rychtář má podle syna podíl na smrti Bartošové. Co všechno řekl o svém otci?

Josef Rychtář mladší prozradil, co si myslí o smrti Ivety.
Zdroj: archiv

Po smrti Ivety Bartošové (†48) se v médiích po boku Josefa Rychtáře (56) téměř po celou dobu objevuje jeho mladší syn Jan. Rychtář má ale ještě staršího syna Josefa, který se podle našich říčansko-uhříněvských informátorů s otcem příliš nestýká.

Přesto se ale i on po smrti slavné zpěvačky několikrát objevil u svého otce, aby mu v nelehké chvíli pomohl. Na rozdíl od otce, který se do poslední chvíle snažil mlžit o Ivetině problému s alkoholem, má Rychtář mladší jasno. „Všichni jsme mu říkali, že by se Iveta měla jít léčit. I přesto, že jsme se příliš nestýkali, byl jsem několikrát svědkem toho, jak se opilá válela na zemi, a museli jsme ji zvedat,“ prozradil Josef magazínu Sedmička.

Rychtář ale dál do médií hlásal, že Iveta bude koncertovat, a když několik vystoupení bylo zrušeno, uváděl jako důvod vleklé problémy a bolesti čelisti, kterou Iveta podstoupila už v lednu. Po tom, co Bartošová spáchala sebevraždu, se na Rychtáře snesla vlna kritiky právě za to, jak moc její stav podcenil. Někteří ho přímo viní z podílu na její smrti a individua, jako je třeba Zdeněk Macura, ho neváhala označit za vraha.

„On není zlý člověk, ale teď to bude mít těžké. Dost lidí mu smrt Ivety Bartošové bude vyčítat a budou mít svým způsobem pravdu,“ uvedl starší syn, kterému je nejvíce líto Artura.

Související články

Další články