Ve středu jste mohli na televizních obrazovkách vidět premiérový díl Výměny manželek, který se na první pohled možná mohl zdát jako poměrně nudný oproti ostatní, ale přece jenom bystrému divákovi nemohlo utéct pár pikantností, které neměly zrovna nejlepší dohru.

V tomto díle byly soutěžící manželky zcela odlišné. Na jedné straně byla manželka Gábina, která miluje pořádek, je puntičkářka a jejím největším koníčkem jsou ruční práce. Gábina žije se svým manželem Honzou a jejich osmiletou Julií v České Třebové.

Na druhé straně stála mladičká, šestadvacetiletá Veronika s jednapadesá­tiletým Pavlem a dcerami Dominikou, Terezou a synem Pavlem z Keblic.

Gábina až přehnaně lpí na pořádku a čistotě, proto ji domov její „sokyně“ dohnal až k slzám. Jenomže jak se říká, ve víně je pravda. Když si Gábina dala pár skleniček vína, začala se svěřovat svému náhradnímu manželu Pavlovi s dost pohnutou minulostí.

Svěřila se mu, že ji její manžel Honza podvedl a ona mu to jednoduše vrátila s kolegou z práce. „Pak začala vyprávět o tom, jak vyrůstala v Ústí. V té době, když byli veksláci a když se jezdilo na E55, tak tam prý jezdila taky. To bylo předtím, než poznala svého manžela,“ pokračuje dál Pavel.

Ale Gábina se proti těmto slovům ohradila. Je toho názoru, že věci, které vypráví Pavel, se nezakládají absolutně na pravdě. Zároveň přiznává, že měla zhruba v sedmnácti dost divné kamarády, kteří to na ni zkoušeli, a vzápětí dodává, že nikdy nešla s nikým za peníze.