Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Drsná tajemství ve Výměně manželek: Gábina si vydělávala sexem na E55, tvrdí Pavel!

+ Další fotografie
Středeční premiérový díl Výměny manželek byl opravdu zajímavý. Na jedné straně stála manželka Gábina, která byla neskutečná puntičkářka a pedantka, ale jakmile se trošku napila vína, začaly z ní padat opravdu perly. Údajně se měla podle slov jejího náhradního manžela Pavla živit jako prostitutka na E55. Gábina však zcela odmítá, že by něco takového vůbec někdy řekla. Na straně druhé byla Veronika, která podle slov Gábiny nemiluje svého muže tak moc jako on ji.

Ve středu jste mohli na televizních obrazovkách vidět premiérový díl Výměny manželek, který se na první pohled možná mohl zdát jako poměrně nudný oproti ostatní, ale přece jenom bystrému divákovi nemohlo utéct pár pikantností, které neměly zrovna nejlepší dohru.

V tomto díle byly soutěžící manželky zcela odlišné. Na jedné straně byla manželka Gábina, která miluje pořádek, je puntičkářka a jejím největším koníčkem jsou ruční práce. Gábina žije se svým manželem Honzou a jejich osmiletou Julií v České Třebové.

Na druhé straně stála mladičká, šestadvacetiletá Veronika s jednapadesá­tiletým Pavlem a dcerami Dominikou, Terezou a synem Pavlem z Keblic.

Gábina až přehnaně lpí na pořádku a čistotě, proto ji domov její „sokyně“ dohnal až k slzám. Jenomže jak se říká, ve víně je pravda. Když si Gábina dala pár skleniček vína, začala se svěřovat svému náhradnímu manželu Pavlovi s dost pohnutou minulostí.

Svěřila se mu, že ji její manžel Honza podvedl a ona mu to jednoduše vrátila s kolegou z práce. „Pak začala vyprávět o tom, jak vyrůstala v Ústí. V té době, když byli veksláci a když se jezdilo na E55, tak tam prý jezdila taky. To bylo předtím, než poznala svého manžela,“ pokračuje dál Pavel.

Ale Gábina se proti těmto slovům ohradila. Je toho názoru, že věci, které vypráví Pavel, se nezakládají absolutně na pravdě. Zároveň přiznává, že měla zhruba v sedmnácti dost divné kamarády, kteří to na ni zkoušeli, a vzápětí dodává, že nikdy nešla s nikým za peníze.

Související články

Další články