Gabriela Koukalová se rozhodla, že bude účtovat se všemi, kteří jí v životě ublížili. Nebo o kterých si to myslí.

V nové knize drsně útočí na kolegyni Veroniku Vítkovou – psali jsme zde. Dále útočí také na juniorského trenéra Jindřicha Šikolu. „Náš vztah s Veronikou se pokazil právě kvůli němu. Očkoval ji proti mně. Nebylo snad týdne, abych se nedoslechla, že o mně Veronika někde něco říká. Byla skoro jako posedlá,“ píše Koukalová v knize.

Vítková prý je zlá a proti Gábině poštvala celý tým. „Holky vybraly stůl a sedly si k němu tak, aby na mě nezbylo místo. Kluci by to nikdy neudělali. Holky bez Veroniky taky ne. Ale pokud tam je, odstřihnou mě a nebaví se se mnou. Možná jim vadí můj postoj k životu – že se na všem snažím najít něco dobrého, což může vypadat falešně. Veronika se více upíná na negativní věci, na všem hledá chyby,“ tvrdí Koukalová.

Pro web idnes.cz se ke knize vyjádřil také hlavní trenér Ondřej Rybář. Dříve měl s Koukalovou korektní vztahy. Dnes ho celá situace mrzí. „Trénovat Gábinu nebylo nikdy jednoduché. Já mám svědomí čisté. Udělal jsem pro ni naprosto vše, co bylo v mých silách. Nemá cenu komentovat některé úryvky na internetu. Český biatlon odvedl spoustu práce a ta si nezaslouží takhle špinit,“ uvedl zkušený trenér.