Denisa je určitě výborná a slušně vychovaná slečna a třeba zvěsti o tom, že svedení moderátora Primy plánovala, nemohou být pravdivé. Redakce eXtra.cz nyní hovořila s bývalým spolupracovníkem ženy, jež v posledních dnech rozvášnila nejen Romana Šebrleho, ale vlastně celou republiku.

„Poznal jsem ji už v castingové agentuře, mezi stovkami děvčat byla jedna z nejsympatič­tějších. Před nějakým časem také tancovala v našem divadle. Je výborná tanečnice. Vím, že byla v pár muzikálech, některé i zkrachovaly,“ prozradil nám pan T.

„Je to milá a hodná holka. Co mě mrzelo, bylo to, že ji kolegyně pomlouvaly, že jde přes postel. Tomu jsem se smál, protože v u nás v divadle to šlo těžko,“ přidal kamarád Denisy H. v narážce na spoustu divadelních kolegů, kteří byli výhradně na kolegy. Později prý Slovenka odešla kvůli jiné práci.

Těmhle drbům ale nelze věřit, stejně jako tomu, že by se podobné věci moderátor dopustil opakovaně, nebo že by po úletu s Šebrlem odjela k němu domů. Naopak, podle Romana šli dál pařit do centra. Jinak to určitě ani být nemohlo!