Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Drsná bitka: Násoska Gábina z Výměny manželek nepřestává překvapovat! Zpěváka Maxu kvůli ní odsoudili na dva roky

Na Gábinu Maxa jistě rád vzpomíná!
Zdroj: TV Nova / Profimedia.cz
+ Další fotografie
Kde se objeví, tam je rušno. Gábina je živel, a když si přihne, má sílu uragánu. O tom by mohl vyprávět i polozapomenutý zpěvák Martin Maxa, který si s Gabčou užil svoje. A nakonec kvůli tomu skončil i u soudu. Pro dobrotu na žebrotu.

Gábi, Gábi, ty se nezdáš. Tak si představte, že show kolem vyměněné manželky, nad kterou se pohoršuje celé Česko, přičemž polovina z šokovaných jsou sami alkoholici, ještě nekončí. Gábina je totiž pěkné kvítko a své by o tom mohl vyprávět i zpěvák Martin Maxa. Ale pěkně popořádku.

Psal se rok 2004 a Gábina, která už nadosmrti zůstane tou, co prochlastala Výměnu manželek, zatoužila získat titul v jakési soutěži o nejsympatičtější maminku, Missis 2004. Soutěž, pořádanou v Ostravě, nevyhrála a svůj žal šla zapít na bar. Tam si jí všiml Maxa, který na akci vystupoval. Nevšiml si ale, že Gábina není sama, nýbrž v doprovodu přítele. Tomu se pochopitelně nelíbilo, že je o jeho Gábinku takový zájem, a šel si to s ní vysvětlit ručně, ostuda, neostuda.

Ačkoli přiznáváme, že při sledování Výměny jsme měli chuť taky jí jednu vypálit, pořád zastáváme názor, že ženy bijí jen idioti. A stejný názor sdílí i Maxa, takže když se do Gábiny pustil její přítel, zpěvák ji bránil.

Řeknete si gentleman, tohohle dobrého skutku ale Maxa dodnes lituje. Skončil totiž u soudu, který ho odsoudil na dva roky podmíněně za pokus o ublížení na zdraví a výtržnictví, informoval web TN.cz. „Já jsem se zastal ženy, kterou tam někdo tloukl pěstmi, kopal do ní a tahal za vlasy po zemi," uvedl pro Novu už před lety Maxa. A nepomohlo mu ani to, že Gábina svědčila v jeho prospěch. To bylo asi naposled, co se někoho zastával. Pro dobrotu na žebrotu.

Související články

Další články