Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Drama ve Výměně: Nechci se dívat, co máš mezi nohama, zuří náhradní žena Petra

+ Dalších 11 fotografií
Další Výměna manželek bude opět pořádné drama. I tentokrát se nám představí dvě rodiny, jedna z Lokte a druhá z Kladna. Náhradní manželce bude vadit sbírat spodní prádlo a také těžce ponese, že se prozatímní partner prochází před jejím zrakem v županu.

V nejnovějším díle Výměny manželek budeme sledovat dvě rodiny. První rodina pochází z Lokte. Tvoří ji Lenka (37), Míra (53), Tereza (14) a Maty (9).

Na druhé straně se nám představí rodina z Kladna, kterou tvoří Petra (30), Dominik (21), Vanesa (7) a Patricie (1,5).

Rodina z Lokte má pohostinské zařízení a firmu na rozvoz jídla, vše včetně domácnosti řídí Lenka, která toužila do Výměny manželek jít. Jak sama říká, chtěla to zkusit spíše z rozmaru. S Mírou totiž nemají žádný velký problém.

Partneři z druhé rodiny se seznámili před čtyřmi lety. Petře vadí Dominikova lenost a chce si dokázat, že ho má ráda a že jí po dobu deseti dnů bude chybět. Výměna manželek se z počátku ponese v celkem klidném duchu a náhradní manželky si se svými protějšky budou rozumět. Petře ale jednoho dne rupnou nervy a s Mírou se neuvěřitelně pohádá, navíc během zahradní párty před jeho přáteli. Začne vytahovat špinavé prádlo a všichni budou zírat s otevřenou pusou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy