Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Drama v Pardubicích: Výrostci zbili slepého a hluchého psa, když se majitelka ozvala, dostala taky!

Šedesátiletá stařenka si zažila peklo. (Ilustrační foto)
Zdroj: profimedia.cz

Kam ten svět spěje! Přesně tohle si říkají obyvatelé Pardubic, kde se dneska odehrál velmi brutální útok dětí. Výrostci mlátili na pardubickém sídlišti hluchého a slepého psa hadicí. Když se ozvala zoufalá majitelka psa, zmlátili ji také.

Šedesátiletá žena šla se svým starým a nemocným psem na procházku, když si jí všimla skupinka sedmi dětí ve věku do patnácti let.

Když kolem psa procházeli, začali ho mlátit gumovou hadicí. Majitelka děti napomenula a svého psa bránila. Výrostci však začali slovně urážet a mlátit i nebohou ženu.

„Rozrušená žena se obrátila na strážníky, kteří okamžitě vyjeli na místo. Děti ovšem z místa utekly a poškozená žena nedokázala říci jejich přesný popis,“ vyjádřila se pro TN.cz mluvčí městské policie Lucie Klementová.

Mládež však ve svém řádění pokračovala, a tak se na ně ozvalo další hlášení, tentokrát od muže, který si stěžoval, že mu skupinka dětí vulgárně nadávala. V tomto případě strážníci byli úspěšní a mladé výlupky chytili. Skupinku poznala i poškozená žena.

Děti však nebudou kvůli svému věku s největší pravděpodobností potrestáni. Jestli budou potrestání rodiče, rozhodne sociálka.

Související články

Další články