Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Drama okolo nenarozeného následníka trůnu: Britská ministryně vnitra poruší tradici a nebude u porodu

Vévodkyně Kate slaví, protože počet osob, které s ní budou na porodním
sále se z dvou set snížil na sto devadesát devět.

V Británii existuje tradice, podle které by měl být úřadující ministr vnitra přítomen u porodu následníka trůnu, aby se zabránilo případným podvodům a záměnám dítěte. Současná britská ministryně vnitra Theresa Mayová však oznámila, že v dnešní době, kdy je původ dítěte velice snadné zjistit genetickými testy, není třeba, aby u porodu byla přítomna.

V případě, že vévodkyně Kate (31) si ve stylu Beyoncé své těhotenské břicho celých devět měsíců jen vycpávala, nemusí se teď bát, že někdo další bude přítomný jejímu porodu polštáře. A kdyby se náhodou narodil zrzek a potvrdily se tak spekulace o až příliš dobrém vztahu Kate s jejím švagrem, princem Harrym, bude prostor pro sehnání nového dítěte, případně přebarvení vlasů novorozence.

Porod Kate je netrpělivě očekáván právě v těchto dnech, Buckinghamský palác se odmítá k jejímu stavu vyjadřovat a porod oznámí tradičně na tabuli, stejně jako například porod princů Williama (31) a Harryho.

Navzdory tomu, že žijeme v jednadvacátém století a sociální sítě a celý internet ovládají náš život, královna ohlásí zrození svého prvního pravnuka pomocí pár stručných údajů napsaných křídou na desce. Její veličenstvo Alžběta II. je totiž největší žijící hipster současnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články