V Británii existuje tradice, podle které by měl být úřadující ministr vnitra přítomen u porodu následníka trůnu, aby se zabránilo případným podvodům a záměnám dítěte. Současná britská ministryně vnitra Theresa Mayová však oznámila, že v dnešní době, kdy je původ dítěte velice snadné zjistit genetickými testy, není třeba, aby u porodu byla přítomna.

V případě, že vévodkyně Kate (31) si ve stylu Beyoncé své těhotenské břicho celých devět měsíců jen vycpávala, nemusí se teď bát, že někdo další bude přítomný jejímu porodu polštáře. A kdyby se náhodou narodil zrzek a potvrdily se tak spekulace o až příliš dobrém vztahu Kate s jejím švagrem, princem Harrym, bude prostor pro sehnání nového dítěte, případně přebarvení vlasů novorozence.

Porod Kate je netrpělivě očekáván právě v těchto dnech, Buckinghamský palác se odmítá k jejímu stavu vyjadřovat a porod oznámí tradičně na tabuli, stejně jako například porod princů Williama (31) a Harryho.

Navzdory tomu, že žijeme v jednadvacátém století a sociální sítě a celý internet ovládají náš život, královna ohlásí zrození svého prvního pravnuka pomocí pár stručných údajů napsaných křídou na desce. Její veličenstvo Alžběta II. je totiž největší žijící hipster současnosti.