Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dost bylo Popelky! Sledovanost mluví jasně: Češi chtějí o Vánocích Babovřesky a veřejnoprávní pohádku se SuperStar!!

Popelka už nikoho nezajímá! Lidi chtějí báby a nové pohádky ČT.
Zdroj: profimedia.cz, archiv eXtra
+ Další 3 fotografie

Neplačte, jednou to přijít muselo, Popelka už nikoho netankuje.

Čísla televizní sledovanosti o svátcích jsou nekompromisní. Těžko říct, zda za to může venkov, nebo celá pražská kavárna nebyla doma u beden, ale nejvíc se raduje Česká televize a Zdeněk Troška, který jako jediný hrdě čelil totální nadvládě pohádkových bytostí z Kavčích hor svou oduševnělou sondou z prostředí jihočeské vesnice.

Děsivé je jasné vítězství nové pohádky Karla Janáka Dvanáct měsíčků, kterou si pustilo dva a půl milionu lidí, dva miliony měl na Boží hod i Šťastný smolař, pohádková premiéra Jiřího Stracha (to je ten hodný a ušatý, co hrál Lotranda). Jeden a půl milionu měly také na první svátek vánoční Kdyby ryby nebyly, přesto, že kritika film ztrhala a hlavní roli v něm hraje protežovaná zpěvačka Celeste Buckingham (19) ze SuperStar, takže je hezká, ale toporná.

Zbytek pobraly ten večer Babovřesky (1,2 milionu). U diváků ještě zabodovaly s 1,6 milionu Pelíšky a repríza Byl jednou jeden král. Mimořádným úspěchem ČT je jeden a půl milionu diváků u tisící reprízy komedie Jak dostat tatínka do polepšovny.

Celonárodní ostudou je potom stejný počet diváků u neštěstí jménem Saxána a Lexikon kouzel, který vidělo tolik dětí, že sociálka nestihne obejít jejich rodiče, zda jsou v pořádku.

Na Saxánu se navíc dívalo víc lidí než na Popelku a to je opravdu hodně smutné.

Shrnutí pro příští rok je jasné: Repríza Babovřesk dvojky, trojky a premiéra čtyřky a šest nových pohádek ČT s Benem (27) a princeznou.

Související články

Další články