1. Strčím si tam vibrátor a čekám

S masturbací mají problém nejen muži, ale i ženy. I pro ty může být delší fyzická aktivita náročná, a tak se pohyb snaží minimalizovat. „Prostě si tam rychle strčím vibrátor a čekám na orgasmus,“ popisuje uživatelka na Redditu. Ta si koupila kvalitního umělého milence na dálkové ovládání. Takže intenzitu zážitku si určí s ovladačem v ruce a nemusí se víc namáhat.

2. Masážní sprcha

Další vychytávkou je masážní hlavice u sprchy. Takový příjemný proud je přítelem každé ženy a neužívají si ho jenom obézní milovnice orgasmů. „Mám speciálně upravenou vanu, kam se vejdu celá,“ popisuje další internetová expertka. „Je tak prostorná, že můžu dát i nohy od sebe a pak už nechám proud vody udělat svou práci,“ popisuje.

3. Hmat je nejlepší přítel

„Nejradši masturbuju ve sprše, vestoje. Ale je to jenom podle hmatu, přes břicho si na něj nevidím… Snad jednoho dne…,“ svěřil se smutný uživatel Redditu. „Neboj, kámo, hlavně že si to užíváš,“ uklidňuje ho další muž v diskuzi.

Přítelem tlustých mužů je tedy hmat, protože si na něj prostě nevidí. Ale tak k uspokojení využívají lepší stimuly než sledování svého penisu.

4. Držák pro muže

„Přidržuji si ho držátkem na kolo,“ říká na férovku další muž a připojuje fotku. Ano, sice to vypadá bolestivě, ale muž na tyč s nepohodlně vyhlížejícím držákem nedá dopustit. I takhle se dá prodloužit ruka.

Pokud vás zajímá, jak si to tlouštíci rozdávají, klikněte ZDE. Pokud si lámete hlavu, jak si přes špeky utírají zadek, klikněte TADY.