Současná Česká Miss je takovou parodií na kdysi prestižní soutěž krásy. Problémy začaly od doby, co si Miss vzali pod svá křídla Eva Čerešňáková a Martin Ditmar. Než začali cokoliv dělat, tak hlásali do světa své velké plány, které nakonec absolutně nevyšly a s každým novým nápadem přidávají této soutěži jen další hřebíček do rakve.

Už jejich prvotní plán změnit klasický průběh soutěže v jakousi podivnou reality show se mnohým nezdál. Jenomže to nevěděli, že to nejhorší je teprve čeká. Jako první přišel šok v podobě nesmyslného focení, kdy dívky nahnali do zaplivaného metra jen v plavkách a obyčejní lidé je okukovali jako nějakou lovnou zvěř.

A pak se začal nabalovat jeden problém na druhý. Českou Miss začaly opouštět velmi známé tváře, které jí dodávaly jakousi prestiž. Mezi nimi byla mimo jiné modelka Nikol Švantnerová, Simona Krainová (44), nebo Eliška Bučková (28).

Finalistky měly odletět na soustředění do Dubaje, ale místo toho je čekalo naprosté fiasko v podobě hry o přežití kdesi v Čechách. Tenhle přístup k soutěži začal rozhořčovat i ty nejotrlejší jedince, kteří věřili v zázrak.

Všechny dívky byly zvyklé fotit nádherné fotky u moře s profesionálními fotografy. O tom ale momentálně nemůže být vůbec řeč. Holky nafotily fotky v plavkách, ale místo slunného moře se povalovaly v písku někde u rybníka a výsledek byl naprosto tragický.

To, že fotky jsou naprosto příšerné si všimli i laici a obyčejní lidé. Na stránkách České Miss se to hemží kritikou. „Tohle je taková parodie na Českou Miss,“ ozývá se v komentářích pod fotkami. „To jsou fakt hrozné fotky. 2/3 ve stejné poloze. Tak krásné holky a fotky jak od amatérů,“ pokračují další lidé a nešetří kritikou.

Je pravda, že výsledné fotky jsou fiaskem a ještě horší je fakt, že některé české pornoherečky mají kvalitnější fotky než finalistky České Miss. Jestli tohle už není naprosté dno, tak se opravdu bojíme, co přijde příště.