Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dopis, který vás dostane: Dědeček se zastává svého homosexuálního vnuka před matkou

Dopis, který by obměkčil každého.
Zdroj: Profimedia.cz

Pokud by se rozdávala cena za nejlepšího dědečka roku, tento Američan by ji jistě vyhrál. Celý svět tento tajemný muž dojal dopisem, který zaslal své dceři. Co ho k napsání srdceryvného listu vedlo? Jeho dcera vyhodila z domu svého syna po tom, co zjistila, že je homosexuální. Dědeček se vnuka ujal, přestože konzervativní a odmítavé názory jsou v tomto ohledu vlastní spíše starší generaci.

„Drahá Christie, jako dcera jsi mě zklamala. Máš pravdu v tom, že máme v rodině černou ovci, ale není to Tvůj syn. Vyhodit Chada z domu jen proto, že přiznal, že je gay, bylo opravdu odporné. Zříct se vlastního dítěte je proti pravidlům přírody.“ Toto jsou pouze úvodní slova z dopisu, kde starostlivý dědeček promlouvá do duše své dcery.

Dopis je opravdu dojemný a jeho ručně napsaný originál vám přinášíme v galerii. Doufejme, že Christie dostane rozum, lepší podnět k tomu už dostat nemohla. „Mám úžasného vnuka, kterého budu vychovávat sám, a tak nemám čas na bezcitnou dceru,“ uzavírá dopis tajemný bojovník za práva homosexuálů.

Související články

Další články