Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová radí: Jak chodit před přítelem na záchod? Má s tím bohaté zkušenosti!

Kráska v růžovém Dominika Myslivcová se neštítí ani poněkud fekálních témat. Dotaz ohledně (ne)chození na záchod, když je váš milovaný protějšek ve vedlejší místnosti, řešil asi každý z nás. Dominika ale spláchne veškeré vaše obavy a její názory rozhodně nejsou mimo mísu. Sama má totiž s vyměšováním v blízkosti své lásky velké zkušenosti.

Dominika Myslivcová (21) Pinkslivcová se na začátku omluví za svůj účes, protože byla ve fitku. A pak se vrhne na dotaz.

„Je normální chodit před svým klukem na velkou?“ Dominika nejdřív řekne, že ne. Ale pak si vzpomene na svého bývalého přítele. „My jsme jezdili hodně na dovolené. Takže vlastně jo. Nebylo to ale tak, že by po mně hned šel na záchod. To jsem neřešila. Když se ti chce strašně moc, je jasné, že si nenecháš urvat bok,“ říká zkušeně Dominika.

Přítel by měl tolerovat, že to na záchodě po vašem odchodu nebude vonět jako po použití luxusního parfému. „Pokud se vám chce kakat, pusťte to ven,“ dává závěrečný tip Dominika. No co bychom si bez ní počali!

Související články

Další články