Čerstvá maturantka si před pár dny sbalila svůj růžový kufřík (fajn, jak ji známe, byl to určitě loďák) a vyrazila trávit zasloužené volno do USA. První zastávka New York. „NYC byl měl vidět každý. Vážně je to zážitek na celý život. A hlavně když jste v jednom z nejluxusnějších hotelů, kde jedna noc stojí pro některé výplatu na celý měsíců,“ prozradila ve svém blogu Dominika.

A kdopak že to Domču doprovází? Jak píše Bomba, společnost jí dělá Michael Shindle, americký lékař, který prý pracuje pro hokejový nároďák. „Seznámili jsme se při mistrovství světa v hokeji, kde působil jako doktor pro tým USA,“ řekla nám Dominika s tím, že její „pan doktor“, jak mu říká, má v New Jersey manželku a dvě děti, se svou ženou ale už dva roky nežije.

Jak konkrétně se spolu seznámili nám sice prásknou nechtěla, odmítá ale, že by jejich první setkání proběhlo na známém to kozím plácku. „Cítím se jako opravdová princezna, ale to prý jsem, takže si to zasloužím,“ raduje je Dominika. „Ve čtvrtek letíme na Miami, takže pěkně vše zdokumentuji a nafotím,“ dodává Domča, takže i vy se už brzy budete moci pokochat.