Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová není rozhodně sama! Kolem Charouze krouží další prsatice! Kdo to je?

Dominika není sama a Charouze musí hlídat.
Zdroj: Filip Matušinský, profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Dominika Myslivcová má nového bohatého sponzora, ale musí si ho pořádně hlídat. Není totiž sama, kdo si ho předchází.

Jak jsme vás již informovali, tak Dominika Myslivcová má nového chlapa a sponzora luxusního životního stylu v podobě podnikatele Antonína Charouze. Vypátrali jsme však, že se kolem něj točí další slečna s vnadami jako stodola. Uspořádají sokyně zápas, kdo s koho v bahně?

Tou tajemnou není nikdo jiný než sestra Ornelly Koktové Charlotte Štiková. Ta sice dostala za úkol co nejvíc zhubnout, aby se Toníčkovi o to víc líbila, ale už nyní si může užívat plodů bohaté péče, kterou Antonín všem svým divám nabízí.

Charouz jí zařídil, že se o ni mediálně i fyzicky stará stejný tým, který měl předtím v merku jeho bývalku Evu Perkausovou. Tím na sebe ale pořádně upozornil a jen naiva by si myslel, že vše pro slečnu dělá z čistoty duše…

Bývalý závodník rallye by se však měl mít na pozoru, protože právě sestra Charlotte Ornella ulovila svého chlapa tak, že mu porodila původně neplánovaného potomka. Možná jsou to praktiky, které se od ní mladší sestra naučila.

V této zemi se opravdu nic neutají a možná nás čeká perný boj o srdce milovníka mladých dívek. Nebo bychom možná raději měli napsat souboj o jeho peněženku. Kdo vyhraje?

Související články

Další články