Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová má NOVÉHO CHLAPA! Hádejte, koho sbalila a kdo jí platí luxusní dovolenou v Dubaji

Tady se nic neutají. Dokonce ani to, s kým nyní tráví dovolenou Dominika Myslivcová. Je v Dubaji, topí se v luxusu a není tam sama. Kdo je ten vyvolený?

Naše ostravská zpravodajka Dominika Myslivcová (21) chtěla svůj nový vztah tajit. Jenže tady v té zemi se neutají vůbec nic.

Chápali jsme ji, že svého stárnoucího sponzora veřejně ukazovat nechce, že jí ke štěstí stačí jeho peníze. Ale když už je to venku, tak se nedá nic dělat.

„Viděl jsem je v obchodě s prádlem Victoria's Secret, kde jí kupoval hodně odvážné prádýlko. Ona má od něj všechno. Dovolené, auto, luxusní oblečení, kabelky. Jednoduše full servis. Nechtějí to moc medializovat, protože jemu se kolegové z byznysu diví, že s ní vůbec je,“ práskl webu bleskove.cz jejich zdroj.

A kdo je tím boháčem? Ano, je to Antonín Charouz. Ten proslul bouřlivým vztahem s Evou Perkausovou a znovu dokazuje, že prsaté blondýny ho baví.

Související články

Další články