Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová přišla o manžela: Kdo je žena, která ničí život dcery Karla Gotta?

Zdroj: Facebook
+ Dalších 23 fotografií
ZRADA
Místo aby měla svatý pokoj na truchlení po zesnulém tatínkovi, Dominice Gottové (46) se zhroutil život pod rukama. Nejdřív jí manžel Timo Tolkki (53) udělal celonárodní ostudu, když prohlásil, že „macechu“ Ivanu připraví o Bertramku, pak ho navíc v posteli načapala s téměř o třicet mladší milenkou. Máme další fotky této lovkyně ženatých mužů.

Vypadá to tak, že s Timem nešlo o ideální manželství. Dominika ohlásila rozvod a tvrdí, že ji muž okradl, navíc ho načapala při hrátkách s dívkou, které by mohl být tatínkem. Už se i odstěhovala do Česka, protože prý kvůli Tolkkimu a jeho dluhům na nájmu prakticky přišla o střechu nad hlavou.

Zrada

Timo Tolkki se zalíbením v mladé dívce vůbec netají. „V Claudii jsem našel pravou, kouzelnou přítelkyni,“ napsal na svůj Facebook. Jeho žena zase Blesku popsala, jak svou sokyni v lásce poznala.

„Jeden večer ji dokonce přivedl k nám domů. Šla jsem spát, byla jsem úplně rozhozená. A když jsem šla v noci na záchod, tak jsem je přistihla při sexu. Bylo to strašné,“ uvedla Dominika Gottová.

Dobrodružství

Není divu, že s manželem udělala krátký proces. Ten zatím z trucu koupil letenky do Mexika, kde momentálně dlí holčička, kvůli níž dostal košem. A na sociálních sítích uveřejňuje jednu její fotku za druhou a píše tam opilecké nesmysly, často i jen shluky písmen.

„Miluji svou ženu Domi, ale z mnoha důvodů teď nemůže být se mnou a přijímám to jako součást mého osudu. Život půjde dál a na Tima nyní čekají nová dobrodružství,“ napsal v nejsrozumitel­nějším statusu za několik předchozích dní. Spousta jeho přátel v reakci na jeho vyjádření muzikanta upozorňuje, že by měl okamžitě přestat pít a že by měl vyhledat odbornou pomoc.

Související články

Další články