Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Domácí práce jsou životu nebezpečné. Tohle je 9 situací, kvůli kterým byste šli raději bydlet zpátky do jeskyně!

Domácí práce jsou životu nebezpečné. Tohle je 9 situací, kvůli kterým byste šli raději bydlet zpátky do jeskyně!
Zdroj: archiv

Někdo si v nich libuje, jiný je nenávidí. Tohle je 9 momentů, kvůli kterým bychom nejraději zapálili svůj dům a šli bydlet do pralesa, jen abychom se vyhnuli domácím pracím!

1. Vyndáváte vyprané prádlo z pračky, ale místo sněhobílého spodního prádla a košil na vás vykoukne chumel flekatých růžových hadrů, které byste neposlali ani dětem v Africe. Aneb kolik zla napáchá jedna červená ponožka v bubnu!

2. U pračkových patálií ještě zůstaneme. Určitě znáte ten pocit zmaru, kdy zjistíte, že nějaký ignorant (většinou vy sami) nevyndal z kapsy papírový kapesník. A vy marně obíráte tisíce bílých žmolků z vašich oblíbených černých šatů...

3. To si takhle jednou chcete přibít obrázek na zeď, opatrně zatloukáte malinkatý hřebíček a vypadne na vás půlka zdi...

4. Žehlení je nebezpečné samo o sobě. Popáleniny třetího stupně necháme stranou stejně tak jako přiškvařený silon, hedvábí a další látky, které se prostě NEŽEHLÍ! Ale už jste si někdy skřípli prst při skládání žehlicího prkna?!

5. Není nad hygienicky čistou toaletu. Savo a další vymítači bakterií jsou nutností v každé moderní domácnosti! Jenže záchodová štětka v kombinaci s žíravinou není to nejlepší pro neumětelské zacházení! Příště jedině ve svářečských brýlích!

6. Už vám někdy vypadl při mytí oken hadr z 5. patra? A už jste z něj někdy vypadli vy?

7. Máme rádi pokojovou zeleň. Jen do té chvíle, kdy se ji snažíme zalévat ve výškách...

8. O prasklém pytli na odpadky nemluvě...

9. A pokud jste si taky někdy chtěli rychle uvařit večeři v mikrovlnce... třeba vajíčko... je na čase dobře se oženit/vdát nebo si pořídit hospodyni!

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy