Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Doktorka Quinnová vůbec nestárne! Šedesátileté tělíčko může Jane Seymour závidět i dvacítka

Jane Seymour je pořád krásná a šik.
+ dalších 2 fotografií

Kdo říká, že žena po padesátce patří do starého železa, ten tam jednak patří sám, jednak asi neviděl s jakou grácií (ne)stárne krásná Jane Seymour (63).

Bývalá bond girl vůbec nestárne a přes šedesát let byste jí stoprocentně nehádali. Když si ji navíc prohlídnete v plavkách, tipli byste si tak maximálně čtyřicet pět let.

A jaký je její recept na krásu? Před lety se nechala slyšet, že svěží mysl a pevné tělo udržuje pravidelným cvičením, například pilates nebo golf. Co se týče stravy, dává přednost čerstvé zelenině a ovoci, luštěninám, oříškům a libovému masu.

Jane nemá ani osobní trenéry či výživové poradce. Vždy se o sebe dokázala postarat sama.

Jane Seymour se narodila 15. února 1951 v Londýně. Její nejvýznamnější rolí byla bond girl v bondovce Žít a nechat zemřít. Do podvědomí českých diváků se dostala díky roli v oblíbeném seriálu Doktorka Quinnová. Herečka byla celkem čtyřikrát vdaná a má čtyři děti. Mimo herectví se ještě zabývá malováním, navrhováním šperků a psaním knih.

Mohlo by vás zajímat

Další články