Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Doktoři jí řekli, že je to blbá palice, která se zbláznila do hubnutí. Georgia (18) ale umírala na krutou rakovinu!

Georgia se svou matkou, která se nemůže smířit s tím, že děsivou chybou
lékařů přišla o svou dceru.
Zdroj: Facebook
Georgia Marrison (18) z britského Sheffieldu dorazila k lékaři, že má závažné zdravotní problémy a neustále hubne. Doktoři jí řekli, že u ní prostě probíhají změny související s dospíváním a vše si časem sedne. Jenže Georgia umřela. Měla totiž rakovinu, kterou nikdo v bílém plášti nerozpoznal.

Přišla do ordinace s tím, že jí je zle a neustále hubne. Lékaři Georgii prohlédli, ale na nic nepřišli. Mysleli si, že dívka je hubená, protože jí to diktuje současná móda.

Když se za dívkou zavřely dveře od ordinace, šeptali si lékaři něco o tom, že to je blbá palice, která si ujíždí na kultu ultra hubeného těla, a dívku pustili z hlavy.

Tragický omyl pánů lékařů stál dívku život. Měla totiž zákeřnou formu rakoviny, která nejprve napadla její žaludek, pak střeva a nakonec se rozšířila po celém jejím těle.

Zdravotní problémy přicházely nejprve velmi nenápadně. V roce 2014 dívku čekaly důležité zkoušky ve škole, jenže se nemohla soustředit na šprtání a pořád zvracela. Zdálo se, že je prostě jen nervózní a unavená.

Během čtrnácti dnů ale zhubla neuvěřitelných 12 kilogramů. Lékaři její případ krutě podcenili. „Její doktor jen řekl, že tyhle osmnáctky moc dobře zná. Že všechny jsou stejně blbé a prostě hubnou,“ sdělila portálu metro.co.uk její matka Joanne.

Jenže pravda byla jiná. Krutá a beznadějná. Když měla Georgia nastoupit na vysokou školu, dozvěděla se, že trpí agresivní formou rakoviny, která napadla její žaludek, střeva a dokonce i vaječníky. Na léčbu bylo příliš pozdě. Za dva měsíce dívka zemřela.

„Pořád tvrdili, že je anorektička a ať začne pořádně jíst. Jenže Georgia jídlo milovala. Lékaři viděli teenagerku a prostě ignorovali, že by to mohlo být jinak,“ říká její matka, která vzkazuje všem rodičům, aby pořádně hlídali zdraví svých dětí, když lékaři na to často kašlou.

Související články

Další články