Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dokonalost neexistuje, a kdyby ano, takhle ošklivě by vypadala česká superžena!

Je libo superženu?
+ Dalších 6 fotografií

Všimli jste si, kolik lidských osudů a životů už touha po dokonalosti zmařila? Týká se to většinou žen, což je zkrátka přirozené, ale jak by vlastně ta dokonalá žena vypadala?

Kosmetické firmy, módní společnosti, plastické kliniky, výrobci přípravků na hubnutí, ti všichni vydělávají na tom, že chtějí ženy vypadat co nejlépe. Co na tom, že nakonec zjistíte, že většina mužů má ráda přirozenost, zdravý vzhled, žádný velký extrém. Některým dívkám stačí, aby jim někdo řekl, že jsou tlusté, a i když mají jen pár kilo navíc, jsou schopné držet extrémní diety, které často vedou až k anorexii.

Přitom dokonalost je vlastně nesmysl, protože když jsme v redakci udělali pokus a vybrali to nejlepší z našich osmi známých modelek, vznikl „někdo“, kdo má sice atributy krásy, po kterých se touží, ale ve výsledku jde o příšeru, co by mohla strašit v zámku hrůzy.

Mohlo by vás zajímat

Další články